Inkl. moms
Canon PIXMA TS6550i – Multifunktionsprinter – farve – blækprinter – A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) – op til 14 ipm (udskriver) – 100 ark – USB 2.0, Wi-Fi(n)
| Vægt | 7,08 kg |
|---|---|
| Model | 7179C006 |
| EAN | 4549292247985 |
| Vægt | 7.08 kg |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Udskrivning | Farveudskrivning |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Maksimal opløsning | 1200 x 1200 dpi |
| Duplex udskrivningstilstand | Automatisk |
| Udskriftshastighed (ISO/IEC 24734) sort | 14 sider pr. minut |
| Udskriftshastighed (ISO/IEC 24734) farve | 9 sider pr. minut |
| Tid til første side (sort, normal) | 7,5 sek./side |
| Tid til første side (farve, normal) | 9,5 sek./side |
| Udskrivning uden kant | Ja |
| Kopiering | Farvekopiering |
| Duplekskopiering | Ja |
| Maksimalt antal kopier | 99 Kopier |
| Ændre størrelse på kopimaskine | 25 – 400% |
| N-i-1 kopifunktion | Ja |
| N-i-1 kopifunktion (N =) | 2, 4 |
| ID-kort kopi funktion | Ja |
| Scanning | Farvescanning |
| Optisk scanningsopløsning | 1200 x 2400 dpi |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Maksimalt scanningsområde | 216 x 297 mm |
| Output farvedybde | 8 Bit |
| Output gråtoneskala dybde | 8 Bit |
| Fax | Ingen |
| Duplex-funktioner | Kopier, Udskriv |
| Antal printpatroner | 2 |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Samlet inputkapacitet | 100 ark |
| Automatisk dokumentføder (ADF) | Ja |
| Automatisk dokumentføder (ADF) indgangskapacitet | 35 ark |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| Medietyper til papirbakke | Kuverter, Fotopapir, Papir i høj opløsning, Almindeligt papir |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-serie, størrelser (B0...B9) | B5 |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Legal, Brev |
| Kuverter størrelser | 10, DL |
| Fotopapir størrelser (efter britisk standard) | 5×7,4×6,7×10,8×10 |
| Udskrivning af mediestørrelser uden kanter | 20×25, 10×15, A4, 13×18, 13×13, B5 |
| Brugerdefineret mediebredde | 89 – 215,9 mm |
| Brugerdefineret medielængde | 127 – 297 mm |
| Direkte udskrivning | Ja |
| USB-port | Ja |
| USB-stik | USB Type-B |
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA-AES, WPA3-SAE, WPA-PSK |
| Mobile udskrivningsteknologier | Canon iEasy-PhotoPrint, Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Produktfarve | Hvid |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | OLED |
| Skærm diagonal | 3,61 cm (1.42") |
| Farveskærm | Ingen |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 8.1, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS 12.4, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 13.1, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Understøttede operativsystemer til servere | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Andre understøttede operativsystemer | Android, ChromeOS, iOS, iPadOS |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 80% |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 – 30 °C |
| Bredde | 374 mm |
| Dybde | 355 mm |
| Højde | 168 mm |
| Patron(er) inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Brugervejledning | Ja |
| Pakkebredde | 442 mm |
| Pakkedybde | 498 mm |
| Pakkehøjde | 238 mm |
| Pakkevægt | 7,1 kg |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.