Inkl. moms
Brother TN243CMYK Value Pack – 4 pakker – sort, gul, cyan, magenta – original – tonerpatron – for Brother DCP-L3510CDW, DCP-L3517CDW, DCP-L3550CDW, DCP-L3550DW, MFC-L3730CDN
| Vægt | 2,16 kg |
|---|---|
| Model | TN243CMYK |
| EAN | 4977766787611 |
| Vægt | 2.16 kg |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-L3510CDW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 1000 Sider |
| Farve toner sideydelse | 1000 Sider |
| Produktfarve | Flerfarvet |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Bredde | 272 mm |
| Dybde | 160 mm |
| Højde | 400 mm |
| Pakkebredde | 274 mm |
| Pakkedybde | 162 mm |
| Pakkehøjde | 398 mm |
| Pakkevægt | 2,66 kg |
| Pakketype | Kasse |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 4977766787611 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 24 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 48 stk |
| Pallens bruttohøjde | 14,9 cm |
| Pallens bruttovægt | 140,9 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.