Inkl. moms
| Vægt | 5,58 kg |
|---|---|
| Model | 90IG05Z0-MO3A20 |
| EAN | 4711081440178 |
| Vægt | 5.58 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Antenne type | Intern |
| LED-indikatorer | Strøm, Status |
| Antenner, antal | 10 |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Wi-Fi-bånd | Tri-band (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 1148 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 4804 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (tredje band) | 4804 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA3-PSK, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| IGMP snooping | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| Gæsteadgang | Ja |
| VPN-support | VPN Client L2PT |
| Indbygget processer | Ja |
| Processorfrekvens | 2 GHz |
| Flashhukommelse | 256 MB |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Firewall sikkerhed | Keyword filter, Network service filter, URL filter |
| Stråleformning | Ja |
| Forældrekontrol | Ja |
| SSID broadcast | Ja |
| MU-MIMO-teknologi | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 3 |
| Ethernet WAN | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 110 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 19 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 2,37 A |
| Bredde | 115 mm |
| Dybde | 115 mm |
| Højde | 241 mm |
| Pakkebredde | 434 mm |
| Pakkedybde | 280 mm |
| Pakkehøjde | 165 mm |
| Pakkevægt | 4,5 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85171800 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.