Inkl. moms
ASUS ZenDrive V1M SDRW-08V1M-U – Disk drev – DVD±RW (±R DL) – 8x/8x – USB-C – ekstern – sort
| Vægt | 0,39 kg |
|---|---|
| Model | 90DD02L0-M29000 |
| EAN | 4711081450634 |
| Vægt | 0.39 kg |
| Intern | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Diskindlæsningstype | Front |
| Formål | Desktop/Laptop |
| Optisk drevtype | DVD±RW |
| Grænseflade | USB Type-C |
| Understøttede disktyper | CD-R, CD-ROM, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-ROM, DVD-RW |
| CD-skrivehastighed | 24x |
| DVD+R skrivehastighed | 8x |
| CD-R skrivehastighed | 24x |
| CD-RW skrivehastighed | 24x |
| DVD-R skrivehastighed | 8x |
| DVD+RW skrivehastighed | 8x |
| DVD-RW skrivehastighed | 6x |
| CD-læsehastighed | 24x |
| CD-R læsehastighed | 24x |
| CD-ROM læsehastighed | 24x |
| DVD+R læsehastighed | 8x |
| DVD-R læsehastighed | 8x |
| DVD-RW læsehastighed | 8x |
| DVD-ROM læsehastighed | 8x |
| DVD+RW læsehastighed | 8x |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Bredde | 142 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Højde | 14,6 mm |
| Medfølgende software | CyberLink Power2Go 8 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717030 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.