Inkl. moms
ASUS RT-BE50 BE3600. Wi-Fi-bånd: Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be), WLAN dataoverførselshastighed (maks): 2882 Mbit/s. Ethernet LAN-grænsefladetype: 2.5 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-datahastigheder: 10,100,1000,2500 Mbit/s, Kabelteknologi: 10/100/1000Base-T(X). Sikkerhedsalgoritmer: SSH, SSID, WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3-Personal, WPS, MAC adresselabel: 64 entries, NAT-funktionalitet: PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through,…. Produkttype: Bordplade router, Produktfarve: Sort. Antennedesign: Ekstern, Antenne type: 2×2
| Vægt | 1,08 kg |
|---|---|
| Model | 90IG09U0-MO3S00 |
| EAN | 4711387826676 |
| Vægt | 1.08 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ingen |
| SIM-kort slot | Ingen |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ingen |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 2882 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 688 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 2882 Mbit/s |
| Modulation | 4096-QAM, OFDMA |
| Frekvensområde | 160 MHz |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Portvideresendelse | Ja |
| Port udløsning | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| VPN-server | Y |
| VPN-support | Instant Guard |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 3 |
| USB-port | Ingen |
| DC-in-stik | Ja |
| Båndbreddekontrol | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | SSH, SSID, WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3-Personal, WPS |
| Firewall | Ja |
| Planlægningsadgang | Ja |
| Forældrekontrol | Ja |
| Filtrering af MAC-adresser | Ja |
| MAC adresselabel | 64 entries |
| Understøttelse af DMZ | Ja |
| Netværk adresse-oversættelse (NAT) | Ja |
| NAT-funktionalitet | PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Pass-Through, PPPoE relay |
| DHCP-server | Ja |
| Produkttype | Bordplade router |
| Produktfarve | Sort |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Antenne inkluderet | Ja |
| Garantibevis | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Antennedesign | Ekstern |
| Antenne type | 2×2 |
| Antenner, antal | 4 |
| Indbygget processer | Ja |
| Processorkerner | 4 |
| Intern hukommelse | 256 MB |
| Flashhukommelse | 128 MB |
| Firmware kan opgraderes | Ja |
| Strømkilde type | DC |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 1,5 A |
| Bredde | 261 mm |
| Dybde | 156 mm |
| Højde | 50 mm |
| Pakkebredde | 310 mm |
| Pakkedybde | 287 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakkevægt | 1,04 kg |
| Pakketype | Kasse |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.