Inkl. moms
| Vægt | 0,78 kg |
|---|---|
| Model | 90IG0550-BM3400 |
| EAN | 4718017254731 |
| Vægt | 0.78 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ingen |
| SIM-kort slot | Ingen |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ingen |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3 |
| Ethernet-grænsefladetype | Hurtigt ethernet |
| Kabelteknologi | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100 Mbit/s |
| Webbaseret administration | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 5 |
| DHCP-klient | Ja |
| Understøttelse af DMZ | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, SNMP, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPS |
| Firewall | Ja |
| URL-filtrering | Ja |
| Adgangskontrolliste (ACL) | Ja |
| System hændelseslog | Ja |
| DLNA-certificeret (Digital Living Network Alliance) | Ja |
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| Hurtig start guide | Ja |
| Flashhukommelse | 16 MB |
| Intern hukommelse | 64 MB |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 8, Windows 8.1, Windows XP |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | LAN, Strøm, WAN, WLAN |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 110 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.5 A |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Bredde | 117 mm |
| Dybde | 126 mm |
| Højde | 34 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.