Inkl. moms
ASUS RP-AX58 – WiFi-rækkeviddeforlænger 1GbE – Wi-Fi 6 – Dual Band – kan sluttes til vægstik
| Vægt | 0,42 kg |
|---|---|
| Model | 90IG07C0-MO0C10 |
| EAN | 4711081440451 |
| Vægt | 0.42 kg |
| Type | Netværkssender |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| WPS trykknap | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Antenner, antal | 2 |
| Antenne type | Intern |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-datahastighed (maks.) | 2400 Mbit/s |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Bredde | 72 mm |
| Dybde | 87 mm |
| Højde | 150 mm |
| Hurtig start guide | Ja |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.