Inkl. moms
ASUS PRIME – Strømforsyning (intern) – ATX12V – 80 PLUS Bronze – AC 100-240 V – 750 Watt – aktiv PFC – sort
| Vægt | 2,71 kg |
|---|---|
| Model | 90YE00Y0-B0NA00 |
| EAN | 4711387635124 |
| Vægt | 2.71 kg |
| Total effekt | 750 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Strømkorrektionsfaktor (PFC) | Aktiv |
| Kombineret effekt (+3,3 V) | 120 W |
| Kombineret effekt (+12 V) | 750 W |
| Kombineret effekt (+5 V) | 120 W |
| Kombineret effekt (-12V) | 3,6 W |
| Kombineret effekt (+5 VSB) | 12,5 W |
| Maks. udgangsstrøm (+3,3 V) | 20 A |
| Maks. udgangsstrøm (+12 V) | 62,5 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 V) | 20 A |
| Maks. udgangsstrøm (-12V) | 0,3 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 VSB) | 2,5 A |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overstrøm, Overstrøm, Højspænding, Kortslutning, Lavspænding |
| Motherboard, strømstik | 20+4 pin ATX |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 3 |
| Længde på strømkabel på bundkort | 60 cm |
| Antal SATA strømstik | 6 |
| Strømkabellængde SATA | 120,400 mm |
| Strømkabellængde Perifere (Molex) | 120,400 mm |
| PCI ekspres strømstik (8-pin) | 3 |
| CPU strømstik (4+4 pin) | Ja |
| Strømkabellængde CPU | 80 cm |
| Kabeltype | Ikke modulær |
| Formål | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Bronze |
| Lejeteknologi | Kugleleje |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 120000 t |
| Produktfarve | Sort |
| Kølingstype | Aktiv |
| Ventilator diameter | 13,5 cm |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Blæser placering | Top |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Højde | 86 mm |
| Pakkebredde | 340 mm |
| Pakkedybde | 196 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 3 kg |
| Pakketype | Kasse |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.