Inkl. moms
ADATA XPG Kyber 850W - Strømforsyning (intern) – ATX 3.1 – ATX12V – 80 PLUS Gold – AC 100-240 V – 850 Watt – aktiv PFC
| Vægt | 2,57 kg |
|---|---|
| Model | 75261263 |
| EAN | 4711085942470 |
| Vægt | 2.57 kg |
| Total effekt | 850 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 47 – 63 Hz |
| Strøm faktor | 0,99 |
| Motherboard, strømstik | 24-pin ATX |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 2 |
| Længde på strømkabel på bundkort | 65 cm |
| Antal SATA strømstik | 6 |
| Strømkabellængde SATA | 450 mm |
| EPS strømstik (8-pin) | Ja |
| PCI ekspres strømforbindelser (6+2 pin) | 2 |
| PCI Express strømstik (12+4-bens) | 1 |
| PCI Express strømstik (12+4 pin) ledningslængde | 600 mm |
| ATX strømstrik (24 stikben) | Ja |
| Kabeltype | Ikke modulær |
| Formål | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Gold |
| ATX-version | 3.0 |
| Lejeteknologi | FDB |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 100000 t |
| Produktfarve | Sort |
| Kølingstype | Aktiv |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Ventilatorhastighed | 2400 – 2400 rpm |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Certificering | CB/TUV/cTUVus/CE+UKCA/FCC+IC/LVD+UKCA/BSMI/RCM/BIS/EAC+ROHS/S-MARK/NOM |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 86 mm |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.