Inkl. moms
TP-Link Archer C54 – Trådløs router 4-port switch – Wi-Fi 5 – Dual Band
| Vægt | 0,49 kg |
|---|---|
| Model | ARCHER C54 |
| EAN | 6935364089337 |
| Vægt | 0.49 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ja |
| SIM-kort slot | Ingen |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 867 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 867 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Hurtigt ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11d, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Portvideresendelse | Ja |
| Port udløsning | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| 3G | Ingen |
| 4G | Ingen |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 4 |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| MU-MIMO-teknologi | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WEP, WPA, WPA2, WPA2-Enterprise |
| Firewall | Ja |
| Adgangskontrolliste (ACL) | Ja |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Ja |
| Understøttelse af DMZ | Ja |
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
| Produkttype | Bordplade router |
| Produktfarve | Sort |
| Antennedesign | Ekstern |
| Antenner, antal | 4 |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Udgangsspænding | 9 V |
| Udgangsstrøm | 0,85 A |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Bredde | 115 mm |
| Dybde | 106,7 mm |
| Højde | 24,3 mm |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.