Inkl. moms
Hisense 43E7Q – 43 Diagonal klasse E7Q Series LED-bagbelyst LCD TV – QLED – Smart TV – VIDAA – 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 – HDR – Quantum Dot, Direct LED – sort
| Vægt | 10 kg |
|---|---|
| Model | 43E7Q |
| EAN | 6942351418407 |
| Vægt | 10 kg |
| Skærm diagonal | 109,2 cm (43") |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Skærmteknologi | QLED |
| Skærm form | Flad |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Responstid | 8 ms |
| Oprindelig opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Skærm diagonal (metrisk) | 108 cm |
| Tuner type | Analog & digital |
| System for digitalt signalformat | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Smart TV | Ja |
| Operativsystem installeret | VIDAA |
| Skærm spejling | Ja |
| Understøtter Apple AirPlay 2 | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 14 W |
| Lyddekodere | Dolby Atmos, DTS Virtual:X |
| Equalizer | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Produktfarve | Sort |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 200 x 300 mm |
| Husmateriale | Plast |
| Stativ type | Stativ på ben |
| Farve på stativ | Sort |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Støjreduktion | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Spiltilstand | Ja |
| Understøttede videoformater | AVC, AVI, FLV, HEVC, MKV, MOV, MP4, MPEG, TS, WEBM, WMV |
| Understøttede lydformater | AAC, FLAC, MP3, MPEG, OPUS, WAV, WMA |
| Understøttede billedformater | BMP, GIF, JPEG, PNG |
| Spilfunktioner | ALLM (Auto Low Latency Mode), Variabel opdateringshastighed (VRR) |
| Forældrekontrol | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Fælles grænseflade (CI +) | Ja |
| HDMI-version | 2.1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Lyd (L, R) indgang | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Common interface plus (CI+) version | 2.0 |
| Strømforbrug (typisk) | 100 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 48 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 81 kWh |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Hisense-teknologier (AV/TV) | MEMC (Motion Estimation Motion Compensation), Quantum Dot Colour |
| Bredde (med stativ) | 963 mm |
| Dybde (med stativ) | 238 mm |
| Højde (med stativ) | 614 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,9 kg |
| Bredde (uden stativ) | 963 mm |
| Dybde (uden stativ) | 74 mm |
| Højde (uden stativ) | 560 mm |
| Stativ bredde | 76,5 cm |
| Stativ dybde | 23,8 cm |
| Pakkebredde | 1088 mm |
| Pakkedybde | 132 mm |
| Pakkevægt | 10 kg |
| Billede | Ja |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 60 Hz |
| Pakkehøjde | 654 mm |
| HDMI | Ja |
| Understøttelse af skærm opdateringshastigheder | 60 Hz |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.