Inkl. moms
TP-Link TL-WR820N – Trådløs router 2-port switch 2,4 GHz
| Vægt | 0,37 kg |
|---|---|
| Model | TL-WR820N |
| EAN | 6935364099695 |
| Vægt | 0.37 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ingen |
| SIM-kort slot | Ingen |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ingen |
| Wi-Fi-bånd | Enkelt band (2,4 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 11 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 54 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (tredje band) | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Hurtigt ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100 Mbit/s |
| Kabelteknologi | 10/100Base-T(X) |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Portvideresendelse | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| Politikbaseret routing | Ja |
| Statisk rute | Ja |
| 3G | Ingen |
| 4G | Ingen |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 3 |
| USB-port | Ingen |
| Hukommelseskortstik | Ingen |
| DC-in-stik | Ja |
| Webbaseret administration | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WEP, WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| Firewall | Ja |
| Gæsteadgang | Ja |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Ja |
| Filtrering | Ja |
| Filtrering af MAC-adresser | Ja |
| IP-adresse filtrering | Ja |
| URL-filtrering | Ja |
| Understøttelse af DMZ | Ja |
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
| Medie adgang protokol | Access Control, Local Management, Remote Management |
| Produkttype | Bordplade router |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Aktivitet, LAN, WLAN |
| Certificering | CE, RoHS |
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Antennedesign | Ekstern |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 5 dBi |
| Plug and play | Ja |
| Firmware kan opgraderes | Ja |
| Strømkilde type | DC |
| Udgangsspænding | 5 V |
| Udgangsstrøm | 0,6 A |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Bredde | 154 mm |
| Dybde | 114 mm |
| Højde | 36 mm |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.