Inkl. moms
TP-Link TL-WR1502X V1 – Trådløs router 1-port switch – 1GbE – Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 – Dual Band
| Vægt | 0,46 kg |
|---|---|
| Model | TL-WR1502X |
| EAN | 4895252503449 |
| Vægt | 0.46 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ingen |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ja |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 1500 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 300 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 1201 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Portvideresendelse | Ja |
| Port udløsning | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| Antal gæstenetværk (2,4 GHz) | 1 |
| Antal gæstenetværk (5 GHz) | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Webbaseret administration | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Personal |
| Firewall | Ja |
| Firewall sikkerhed | SPI Firewall |
| Adgangskontrolliste (ACL) | Ja |
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
| Produkttype | Bærbar router |
| Produktfarve | Sort |
| Indikatorlampe | Ja |
| Antennedesign | Intern |
| Strømkilde type | USB |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 1,5 A |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Bredde | 104 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 28 mm |
| Pakketype | Kasse |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.