Inkl. moms
TP-Link Archer AX55 Pro V1 – Trådløs router 5-port switch – 1GbE – WAN-porte: 2 – Wi-Fi 6 – Dual Band
| Vægt | 0,97 kg |
|---|---|
| Model | ARCHER AX55 PRO |
| EAN | 4897098686805 |
| Vægt | 0.97 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ingen |
| SIM-kort slot | Ingen |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ingen |
| WAN forbindelsestype | RJ-45 |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 2402 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 574 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Portvideresendelse | Ja |
| Port udløsning | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| Antal gæstenetværk (2,4 GHz) | 1 |
| Antal gæstenetværk (5 GHz) | 1 |
| USB-deling | Ja |
| Understøttelse af Samba (opbevaring) | Ja |
| Indbygget FTP-server | Ja |
| VPN-server | OpenVPN, PPTP, L2TP |
| Mediaserver | Ja |
| VPN-support | OpenVPN, PPTP, L2TP |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 5 |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA, WPA2, WPA3 |
| Firewall | Ja |
| Firewall sikkerhed | SPI Firewall |
| Gæsteadgang | Ja |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Ja |
| DoS angrebsforebyggelse | Ja |
| Forældrekontrol | Ja |
| Understøttelse af DMZ | Ja |
| Netværk adresse-oversættelse (NAT) | Ja |
| NAT-funktionalitet | • Port Forwarding |
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
| Produkttype | Stationær router/pol router |
| Produktfarve | Sort |
| Indikatorlampe | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Certificering | FCC, CE, RoHS |
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Antenne inkluderet | Ja |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Antennedesign | Ekstern |
| Antenne type | 2×2 |
| Antenner, antal | 4 |
| Strømkilde type | DC |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Bredde | 261,1 mm |
| Dybde | 134,5 mm |
| Højde | 41 mm |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.