Inkl. moms
Samsung PRO Ultimate MB-MY512SA – Flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet) – 512 GB – A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 – microSDXC UHS-I – blå
| Vægt | 0,01 kg |
|---|---|
| Model | MB-MY512SA/WW |
| EAN | 8806094957228 |
| Vægt | 0.01 kg |
| Kapacitet | 512 GB |
| Flashkort type | MicroSDXC |
| Læsehastighed | 200 MB/s |
| Skrivehastighed | 130 MB/s |
| Intern hukommelsestype | UHS-I |
| UHS hastighedsklasse | Class 3 (U3) |
| Videohastighedsklasse | V30 |
| Programpræstationsklasse | A2 |
| Produktfarve | Blå |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødsikker, Magnetsikker, Temperaturbestandigt, Vandtæt, Røntgenbestandig |
| Udholdenhed | 10000 omdrejning pr. logisk sektor |
| Certificering | CE(UKCA)/FCC/VCCI/RCM |
| Hukommelsesspænding | 2.7,3.6 V |
| Driftstemperatur (T-T) | -25 – 85 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Bredde | 15 mm |
| Dybde | 1 mm |
| Højde | 11 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Hukommelsesadapter inkluderet | SD |
| Pakkevægt | 20 g |
| Pakkebredde | 152 mm |
| Pakkedybde | 104 mm |
| Pakkehøjde | 2 mm |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.