Inkl. moms
Philips Hue Bridge Pro – 150+ lysforbindelser – WiFi/Ethernet – passer til: Philips Hue
| Vægt | 0,35 kg |
|---|---|
| Model | 929003582607 |
| EAN | 8720169155114 |
| Vægt | 0.35 kg |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Produktfarve | Sort |
| Driftsfrekvens | 2400-2483.5 MHz |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
| Nem at installere | Ja |
| Bro | 1 |
| Fjernbetjent | Ja |
| Antal pærer pr. farvetone bro (maks) | 150 pære(r ) |
| Frekvensområde (farvetone bro) | 2400 – 2483,5 MHz |
| Farvetone bro monteringstype | Skrivebord/Væg |
| Beskyttelsesklasse | II |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Indgangsspænding | 100-240 V |
| Udgangsspænding | 5 V |
| Indgangsspænding for vekselsstrømsadapter (farvetonebro) | 100-240 V |
| Frekvens for vekselstrømsadapter (farvetonebro) | 50/60 Hz |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 – 80% |
| Bredde | 92,3 mm |
| Dybde | 92,3 mm |
| Højde | 26 mm |
| Pakkebredde | 1460 mm |
| Pakkedybde | 720 mm |
| Pakkehøjde | 1400 mm |
| Pakkevægt | 290 g |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Nuance bro | Ja |
| EAN/UPC/GTIN (emballage) | 8720169155114 |
| Garantiperiode | 2 År |
| Philips Hue-app understøttet | Ja |
| Farvetone bro diameter | 9,23 cm |
| Pakke nettovægt | 210 g |
| Pakkens bruttovægt | 290 g |
| Antal tilbehør (maks.) | 50 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.