Inkl. moms
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Flagship – Bagsidecover til mobiltelefon – MagSafe-kompatibilitet – Gennemsigtig / sort - for Apple iPhone 15 Pro
| Vægt | 0,06 kg |
|---|---|
| Model | 1426 |
| EAN | 5715685005619 |
| Vægt | 0.06 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 15,5 cm (6.12") |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Produktfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | Apple – iPhone 15 Pro |
| Indbygget batteri | Ingen |
| Farvenavn | Black |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Desktop beslag | Ingen |
| Lukketype | Ikke anvendelig |
| Kortlomme | Ingen |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødresistent |
| Tabsikker op til | 4,8 m |
| Beskyttelse mod gulning | Ja |
| Trådløs opladning | Ja |
| Fedtafvisende belægning | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Militærstandard | MIL-STD-810H |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Genanvendt plast |
| Oprindelsesland | Kina |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Bredde | 76 mm |
| Dybde | 14 mm |
| Højde | 151 mm |
| Tykkelse | 1,4 cm |
| Rengøringsklud | Ja |
| Tørservietter | Ja |
| Vådservietter | Ja |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 18 mm |
| Pakkehøjde | 195 mm |
| Pakkevægt | 64 g |
| Pakketype | Hængende boks |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 3926909790 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.