Inkl. moms
JBL Flip 6 – Højttaler – til transportabel brug – trådløs – Bluetooth 5.1 – 2-vejs – fiestarød
| Vægt | 0,91 kg |
|---|---|
| Model | JBLFLIP6RED |
| EAN | 6925281992995 |
| Vægt | 0.91 kg |
| Antal højttalere | 1 |
| Diskant diameter | 1,52 cm (0.6") |
| Woofer diameter (britisk mål) | 7,62 cm (3") |
| Woofer diameter | 8 cm |
| Udgangseffekt (RMS) | 20 W |
| Højttalere RMS-effekt | 10 W |
| Subwoofer RMS-effekt | 20 W |
| Frekvensområde | 63 – 20000 Hz |
| Peak Music-Udgangseffekt (PMPO) | 20 W |
| Sensitivitet | 80 dB |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Wi-Fi | Ingen |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik type | USB Type-C |
| Near Field Communication (NFC) | Ingen |
| AirPlay | Ingen |
| Ledningslængde | 1,2 m |
| Produkttype | Bærbar stereohøjttaler |
| Produktfarve | Rød |
| Husmateriale | Plast |
| Indbygget skærm | Ingen |
| LED-indikatorer | Ja |
| Anbefalet brug | Universel |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| FM radio | Ingen |
| Understøttede lydformater | Ikke understøttet |
| Håndfri | Ingen |
| Equalizer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Forstærker | Indbygget |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 7,5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 15 W |
| Strømkilde type | Batteri, USB |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 4800 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 12 t |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Bredde | 178 mm |
| Dybde | 72 mm |
| Højde | 68 mm |
| Pakkebredde | 99 mm |
| Pakkedybde | 216 mm |
| Pakkehøjde | 106 mm |
| Pakkevægt | 928 g |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Fjernbetjening inkluderet | Ingen |
| Hurtig start guide | Ja |
| Garantibevis | Ja |
| Palle nettovægt | 352,2 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85182200 |
| Produkter pr. pallelag | 60 stk |
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | China |
| Palle GTIN (EAN/UPC) | 6925281992995 |
| Garantiperiode | 2 År |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 105 stk |
| Lag pr. palle | 7 stk |
| Produkter pr. palle | 420 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 230 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 235 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 215 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,35 kg |
| Ydre emballage volumen | 0,012 cm³ |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 6925281992995 |
| Oprindelsesland | Kina |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.