Inkl. moms
HyperX Pulsefire Haste 2 – Mus – optisk – 6 knapper – trådløs – 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 – trådløs modtager (USB) – hvid
| Vægt | 0,14 kg |
|---|---|
| Model | 8R2E7AA |
| EAN | 0197498115399 |
| Vægt | 0.14 kg |
| Produktfarve | Hvid |
| Farvenavn | White |
| Batterilevetid (maks.) | 100 t |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf |
| Kapabilitet | PC, Xbox Series X, S, Xbox One, PS5, PS4. Softwarekompatibilitet: NGENUITY. |
| Oprindelsesland | Kina, Thailand |
| UNSPSC-kode | 43211708 |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 3600 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Musens sporingshastighed | 300 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 35 G |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja |
| Strømkilde | Batterier |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Batteritype | AAA |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Bredde | 66,8 mm |
| Dybde | 124,3 mm |
| Højde | 38,2 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Garantiperiode | 2 År |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.