Inkl. moms
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini – Mus – optisk – 6 knapper – trådløs, kablet – 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 – hvid
| Vægt | 0,26 kg |
|---|---|
| Model | 7D389AA |
| EAN | 0197192120224 |
| Vægt | 0.26 kg |
| Produktfarve | Hvid |
| Farvenavn | White |
| Batterilevetid (maks.) | 100 t |
| Bredde | 124 mm |
| Dybde | 67 mm |
| Højde | 38 mm |
| Pakkebredde | 155 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 64 mm |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf |
| Kapabilitet | PC, Xbox Series X, S, Xbox One, PS5, PS4. Softwarekompatibilitet: NGENUITY. |
| Oprindelsesland | Kina, Vietnam |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 88 stk |
| UNSPSC-kode | 43211708 |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100 |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 3 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 15 W |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 370 mAh |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Garantiperiode | 2 År |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.