Inkl. moms
Brother LC3213 – 4 pakker – sort, gul, cyan, magenta – original – blækpatron – for Brother DCP-J772DW, DCP-J774DW, MFC-J890DN, MFC-J890DW, MFC-J890DWN
| Vægt | 0,16 kg |
|---|---|
| Model | LC3213VALDR |
| EAN | 4977766780179 |
| Vægt | 0.16 kg |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Multipakke |
| Kapabilitet | MFC-J491DW |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 400 Sider |
| Farve blæk sidekapacitet | 400 Sider |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| OEM-kode | LC-3213 |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Bredde | 55 mm |
| Dybde | 75 mm |
| Højde | 115 mm |
| Pakkebredde | 96 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 125 mm |
| Pakkevægt | 200 g |
| Pakketype | Blister |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Pallens bruttohøjde | 14,1 cm |
| Produkter pr. palle | 800 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 200 stk |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 25 stk |
| Pallens bruttovægt | 174,6 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.