Inkl. moms
Arctic P12 Pro Reverse A-RGB (White) – 3 Pack – Kabinet køler – 120mm – Hvid med RGB
 
| Vægt | 0,6 kg |
|---|---|
| Model | ACFAN00334A |
| EAN | 4895265000737 |
| Vægt | 0.6 kg |
| Passende til rumtype | Computerkabinet |
| Type | Ventilator |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Maksimal luftstrøm | 73 kubikfod/min. |
| Luftstrøm | 124 m³/t |
| Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) | Ja |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Antal pr. pakke | 3 stk |
| Blæser, hastighed (min.) | 500 rpm |
| Blæser, hastighed (maks.) | 3000 rpm |
| Ventilator statisk tryk | 4,5 mmH2O |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Produktfarve | Hvid |
| Antal blæsere | 3 blæser(e) |
| Antal ventilatorblade | 5 |
| Belysning LED | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| LED-stiktype | 3-pin + 3-pin |
| Ventilatorstik | 4-polet |
| Startspænding | 3,5 V |
| LED spænding | 5 V |
| Blæser, spænding | 12 V |
| Ventilatorstrøm | 0,4 A |
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 120 x 27 mm |
| Ventilator vægt | 172 g |
| Kabellængde | 0,48 m |
| Pakkebredde | 124 mm |
| Pakkedybde | 128 mm |
| Pakkehøjde | 92 mm |
| Pakkevægt | 600 g |
| Garantiperiode | 6 År |
| Pakketype | Kasse |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 12 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.